Playbuzz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Playbuzz

If every angel is terrible then why do you welcome them?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pro si contra one fm.....

In jos 
+7
baboon_ir
fiberoptic
Toffix
cbu_boy
AdminPlaybuzz
lexxxy
Alex Para
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 12:20 am

Zicetz lume...ce radio ascultatzi..da ma intereseaza in special care e de parere ca one fm e o mare porcarie...si care nu(totusi is oleak diplomat)...
Sus In jos
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 12:23 am

ioi...cel mai bne ar fi sa ascultatz cu totzii radio LEXY...care exista p bune:*
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 12:33 am

Woohooo,topic nou I love you ...Io nu ascult radio...decat foarte rar...
Inainte ascultam zilnic Radio21 si Europa Fm....
De one fm nu am auzit Embarassed
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
cbu_boy
cenusareasa
cenusareasa
cbu_boy


Numarul mesajelor : 176
Varsta : 37
Localizare : Cbu desigur :)
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 1:40 am

Pro si contra one fm..... Logo_KissFM

Click pe imagine dak aveti curaj Smile)
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 1:49 am

frumoasa imagine! Laughing
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
Toffix
Faraon de cola
Faraon de cola
Toffix


Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 33
Localizare : ...:::Tecuci:::...
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 11:59 am

RADIO 21
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 2:12 pm

Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
Sus In jos
fiberoptic
ciumegus tastaturis
ciumegus tastaturis
fiberoptic


Numarul mesajelor : 776
Varsta : 31
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 22/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 2:29 pm

RADIO GUERILLA !
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 2:47 pm

Absolut de acord cu tne fiber...guerilla si 3net sunt singurile radiouri pe care le ascult...
Sus In jos
baboon_ir
shrek
shrek
baboon_ir


Numarul mesajelor : 320
Varsta : 32
Localizare : tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 2:50 pm

Da` care e baiu cu One fm? Neutral
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:05 pm

Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
Mie imi plac cateva melodii house...dar cand faci din el un mod de viata e cam deluzoriu.Nu m-is prea dragi strutzii,cu haine in dungi,si cu incaltzari cu efect metalizat...
Nu am nimic cu ei,dar daca imi invadeaza teritoriul si se sparg in fitze de kko,atunci nu mai e ok...

Ce ma amuza e ca mai vad cazuri de gasti de clubberi.,strang bani toata saptamana si se duc in weekend intr-un club pretentios si stau toata seara intr-un suc combinat cu altceva lol!
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:13 pm

'Nu m-is prea dragi "=> mi-s .....data fiind situatzia eo prefer sa nu comentez nik...:*:*:*
Sus In jos
rev0ltutz
cenusareasa
cenusareasa



Numarul mesajelor : 120
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 16/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:21 pm

Radio ANa:D:D o prietena din bucuresti ..numa trance baga:X
Sus In jos
cbu_boy
cenusareasa
cenusareasa
cbu_boy


Numarul mesajelor : 176
Varsta : 37
Localizare : Cbu desigur :)
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:24 pm

si alt radio tare ii

Pro si contra one fm..... M1rnyqq4
Sus In jos
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:27 pm

Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
...bah..la urma urmei fiecare asculta ce vrea sh c simte...ca unii asculta rock..altzii house altzii hip hop...sh altzii manele...ii priveshte...noi sa fim sanatosi ca sa putem posta in continuare pi forum=))
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:34 pm

lexxxy a scris:
'Nu m-is prea dragi "=> mi-s .....data fiind situatzia eo prefer sa nu comentez nik...:*:*:*

Nu imi sunt prea dragi Rolling Eyes study Sleep drunken cherry alien bounce
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 3:36 pm

pt tne era doar prima parte...a doua parte era pt para:P:*
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 4:16 pm

lexxxy a scris:
Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
...bah..la urma urmei fiecare asculta ce vrea sh c simte...ca unii asculta rock..altzii house altzii hip hop...sh altzii manele...ii priveshte...noi sa fim sanatosi ca sa putem posta in continuare pi forum=))
Bre none fm-isto...ai dreptate fiecare cu branza lui..asculta frate house da nu frek lumea la cap cu pasiunea ta care a devinit asha brusc mai importanta decat multe alte altele...intelegi matalik???
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 5:10 pm

da ci s-o intamplat? Shocked
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
fiberoptic
ciumegus tastaturis
ciumegus tastaturis
fiberoptic


Numarul mesajelor : 776
Varsta : 31
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 22/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 7:01 pm

Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
si eu sunt de acord cu tine..radio Guerilla este super tare........dar si eu sunt un asa zis "clubber" ...si eu ascult foarte mult house...incepand de la Adrian Eftimie pana la Paul van Dyk si Tiesto[chiar am autograf de la Tiesto ..daca vreti sa vedeti...]si ma mandresc ca ascult asa ceva.......iar de asta noi nu avem nimic cu tine iar nici tu nu ai ce sa "ai" cu noi...... Neutral Neutral Neutral
Sus In jos
fiberoptic
ciumegus tastaturis
ciumegus tastaturis
fiberoptic


Numarul mesajelor : 776
Varsta : 31
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 22/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 7:13 pm

Pro si contra one fm..... Thumb
eu ma ma numesc Ungureanu Doru Daniel....
Sus In jos
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 7:17 pm

Alex Para a scris:
lexxxy a scris:
Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
...bah..la urma urmei fiecare asculta ce vrea sh c simte...ca unii asculta rock..altzii house altzii hip hop...sh altzii manele...ii priveshte...noi sa fim sanatosi ca sa putem posta in continuare pi forum=))
Bre none fm-isto...ai dreptate fiecare cu branza lui..asculta frate house da nu frek lumea la cap cu pasiunea ta care a devinit asha brusc mai importanta decat multe alte altele...intelegi matalik???
io intzeleg ff bine situatzia...stii doar! ....noi sa fim sanatosi si sa ascultam buffering=)) lol!
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 9:31 pm

AdminPlaybuzz a scris:
da ci s-o intamplat? Shocked
Is o tzara shukarit...imi cer scz dak am jignit pe cineva...
Sus In jos
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 9:33 pm

o tzara..doar o tzara?????Suspect ioishte...:*
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... EmptyMier Ian 30, 2008 9:33 pm

lexxxy a scris:
Alex Para a scris:
lexxxy a scris:
Alex Para a scris:
Bah lume...io am o problema cu ascultatorii de muzik house...cu asha zisii clubberi...zicetzi si voi pererea...
...bah..la urma urmei fiecare asculta ce vrea sh c simte...ca unii asculta rock..altzii house altzii hip hop...sh altzii manele...ii priveshte...noi sa fim sanatosi ca sa putem posta in continuare pi forum=))
Bre none fm-isto...ai dreptate fiecare cu branza lui..asculta frate house da nu frek lumea la cap cu pasiunea ta care a devinit asha brusc mai importanta decat multe alte altele...intelegi matalik???
io intzeleg ff bine situatzia...stii doar! ....noi sa fim sanatosi si sa ascultam buffering=)) lol!

Stiu k intelegi situatzia...da tre sa ma descarc si io undeva nuh???:*:*:*:*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pro si contra one fm..... Empty
MesajSubiect: Re: Pro si contra one fm.....   Pro si contra one fm..... Empty

Sus In jos
 
Pro si contra one fm.....
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Playbuzz :: Arte :: Muzica-
Mergi direct la: