Playbuzz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Playbuzz

If every angel is terrible then why do you welcome them?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Manelarus Oligofrenus

In jos 
+5
Alex Para
Toffix
cipi262006
lexxxy
AdminPlaybuzz
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptySam Ian 26, 2008 6:52 pm

Asculati M&G-In ghetou....si spuneti-mi dak mai aveti aceeasi parere... lol!
Sus In jos
cipi262006
cenusareasa
cenusareasa
cipi262006


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 36
Data de inscriere : 10/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 12:52 am

Alex Para a scris:
Asculati M&G-In ghetou....si spuneti-mi dak mai aveti aceeasi parere... lol!
lasa wa in ghetou..io vb de mel aia...si de video
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 1:52 am

Poi admin o zis k baga si pe M&G la manele...sh io i-am zis k oamenii pot fi si buni atunci cand nu sunt comerciali...da cum totul in lumea asta costa trebuiau si ei sa traiask nu?? asha k au scos o piesa pe placul paturii de jos...
Sus In jos
cipi262006
cenusareasa
cenusareasa
cipi262006


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 36
Data de inscriere : 10/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 1:36 pm

k si manelarii de altfel ....sau nu??
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 1:37 pm

lol!
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
lexxxy
Faraon de cola
Faraon de cola
lexxxy


Numarul mesajelor : 1707
Varsta : 34
Localizare : hell
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 1:39 pm

iotel cum so inhipt ...direct la manelarus oligofrenus:)):*
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Ian 27, 2008 3:18 pm

cipi262006 a scris:
k si manelarii de altfel ....sau nu??
Da dar spre deosebire de ei manelarii nu-s in stare sa faca si muzik ptr patura de sus..
Sus In jos
fiberoptic
ciumegus tastaturis
ciumegus tastaturis
fiberoptic


Numarul mesajelor : 776
Varsta : 31
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 22/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Feb 03, 2008 5:08 pm

sa ma exprim liber...ca doar traim intr'o tara libera..........deci....sa ma exprim liber...fara cenzura ce'ti inchide gura.....fara comusim...........
MUIE MANELARILOR
Sus In jos
bibi
bozgor
bozgor



Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Localizare : tecuci
Data de inscriere : 14/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyJoi Feb 21, 2008 4:04 pm

ar fi cool sa existe o lege antimanele in locuri publice(institutii &co.). si incalcarea ei sa fie pedepsita cu inchisoare.
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyJoi Feb 21, 2008 9:31 pm

cheers Hai sa facem o petitie..de fapt degeaba ne kinuim..is de 2 x mai multi manelisti decat ascultatorii tuturor celorlate genuri de muzik asha k n-am avea nicio sansa
Sus In jos
AdminPlaybuzz
Admin
AdminPlaybuzz


Numarul mesajelor : 2270
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 10/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyJoi Feb 21, 2008 10:37 pm

ce ar fi sa incercam? Very Happy
Sus In jos
https://playbuzz.forumgratuit.ro
dadaie
donkey
donkey
dadaie


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 55
Localizare : RO
Data de inscriere : 15/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyJoi Iul 03, 2008 10:33 am

exista "petitii online.ro" dar ... vom fi acuzxati k incalcam anumite liberati Sad
Sus In jos
fiberoptic
ciumegus tastaturis
ciumegus tastaturis
fiberoptic


Numarul mesajelor : 776
Varsta : 31
Localizare : Vulcan
Data de inscriere : 22/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Iul 06, 2008 10:43 am

cu riscul ca facem puscarie pe viata........rezolv eu cu taicamiu sa faca rost de niste pistoale...mitraliera bounce ...si ca intr'o piesa de la Parazitii ... ieshim cu minus 10 grenazi din tziganime....YESSS! pirat
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyDum Iul 06, 2008 6:34 pm

Spor la treaba..o sa ai de munca frate....
Sus In jos
dadaie
donkey
donkey
dadaie


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 55
Localizare : RO
Data de inscriere : 15/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyVin Iul 11, 2008 4:58 pm

fiberoptic a scris:
cu riscul ca facem puscarie pe viata........rezolv eu cu taicamiu sa faca rost de niste pistoale...mitraliera bounce ...si ca intr'o piesa de la Parazitii ... ieshim cu minus 10 grenazi din tziganime....YESSS! pirat
cu riscul de a te dezamagi am sa zic un banc care poate fi dezvoltat pe ideea de "grenade si mitraliere!":
Cik doi americani vorbeau in soapta:
-Auzi, stii ce mi-ar placea cel mai mult, acuma k tot am vazut filmul asta cu Rambo?
-Ia, zii, frate!?!
-Mi-ar placa sa impusc toti chinezii de pe pamant!
-Pai, bine, dar unde o sa putem ingropa atatia?


Ideea este k degeaba halim cativa, k tot or sa mai apara altii si altii, nu vezi ca raportul natalitate/mortalitate la ei este in crestere?
Adik romanii nasc din ce in ce mai putini copii ?
Daaa!!!
Din ce cauza? Din cauza conditiilor precare din romania(atentie , nu e greseala, intentionat am scris cu litera mica!)!
Multumim partidelor iubite, multumim tuturor tovarasilor care au facut legile tzarii intocmai k sa poata fi incalcate...
Multumim politiei care zice k nu e de competenta ei cand e vb de vreo altercatie sau vre-un nebun care urla trivialitati in gura mare in public, multumim tuturor celor care accepta sa i se sparga timpanele cu manele ...
cah romania!
PS : a se observa cat de usor se confunda Romania cu Rromania, adik tzara din anul 2150 sau chiar mai aproape de timpul nostru a celor peste 20 de millioame de rromi, k vezi doamne, nu mai ai voie sa-i spui tzigan unuia ca-l jignesti!
cah-romania!
voi nu plecatzi, k pe mine ma bate un gand! :[img]http://ww
Sus In jos
bb_girl

bb_girl


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyMar Aug 05, 2008 9:57 pm

lexxxy a scris:
se trezeste manelaru nostru....binedispus pt ca aseara o avut tzantzavai...gutzaieli..adi de VITO...vijelii sh pastrama di peste..salamuri..sh ciorba.....ink mai duduie in ureki ohhhh..p**a meaaaaa.....e bestiala "melodia"..hitu iernii-adi de VITO feat m manson-oh my f$%kin life....se duce in bucatarie ...da acolo di sorsa....manelitica pana in maduva oasilor...blugi cu talie joasa..shunca pi afara...300 culori in paru ei...cat mai stridente suvitele...intre dintzi zace salamu di acu 3 zile...nu florin salam...salamu propriu zis.....fracsu ista..da sa-si faca un 'senvish' ia cutzatu sa taie pani..sh din instinct o taie pi sorsa pi bulan...stitzi voi 'ritualu' absolut genial al manelarilor..transarea bulanului fetii sau a bratzului.sau a ...plm....isi ia mancarea in casa..da drumu la taraf tv.....sh baga tare... asta face pan pi la vreo 12...apoi la pranz.mananca salam pi paini...cheshti.etc.....am sa ma mai documentez ci faci in restu zilii.....sh revin cu completari...oricum..manelarii=> :[img]http://ww :[img]http://ww :[img]http://ww :[img]http://ww :[img]http://ww
nu stiu de ce , da` n-am putut sa-ti citesc mesajul pana la sfarsit... clown e prea...''cul'' pt mine
Sus In jos
Alex Para
Faraon de cola
Faraon de cola
Alex Para


Numarul mesajelor : 1781
Varsta : 33
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 11/01/2008

Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 EmptyJoi Aug 07, 2008 1:40 pm

lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Manelarus Oligofrenus   Manelarus Oligofrenus - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Manelarus Oligofrenus
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Playbuzz :: Kewl-
Mergi direct la: